£7,50/h

Od zaraz oferta pracy w Anglii przy pakowaniu kosmetyków Leicester

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Leicester
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Data rozpoczęcia pracy: do ustalenia
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 6-7 miesięcy
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 10 czerwca 2017 01:44

Propozycja zatrudnienia w Leicester dla Polaków na stanowisku pakowacza. Ogłoszenie pracy w Anglii od zaraz przy pakowaniu kosmetyków. Umowa będzie podpisana na okres od czerwca do grudnia 2017.

Stanowisko: Pakowacz kosmetyków
Miasto: Leicester – Loughborough, Le11 1le, Anglia, UK
Stawka godzinowa: 7,50 GBP na godzinę pracy
Czas trwania umowy: praca do podjęcia od zaraz do grudnia 2017

Opis stanowiska:

  • praca manualna przy kontroli jakości i pakowaniu kosmetyków

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność w podanym okresie
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Zapewniamy:

  • pracę od poniedziałku do piątku oraz wolne weekendy
  • stałe godziny pracy od 8 do 17

Uwaga! Do miejsca pracy jest bardzo łatwy dojazd komunikacją miejską z Leicester – około 9 minut pociągiem

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o wysyłanie zgłoszeń mailowo. CV wraz z aktualnymi danymi i zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres:

  • marta@thornbaker.co.uk

Możliwy jest także kontakt telefoniczny, Marta: +44 7970911949

źródło: http://www.praca4u.net/pakowanie-kosmetykow-id560980.html

ID ogłoszenia: 73593b34eec134d