£do ustalenia

Od zaraz oferta pracy w Anglii przy pakowaniu napojów i lodów 2017 Wrexham

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Wrexham
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 12 lutego 2017 02:08

Dostępna od zaraz opcja zatrudnienia w firmie z Wrexham zajmującej się produkcją napojów i lodów. Aktualna praca w Anglii 2017 przy pakowaniu towarów na linii produkcyjnej.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce pracy: Wrexham, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Pensja: do uzgodnienia

Opis stanowiska:

  • jest to praca w fabryce na produkcji lodów oraz napojów
  • zadaniem pracownika będzie pakowanie na linii gotowych produktów oraz dołączanie do kartoników z sokami słomek,a następnie paletowanie
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się również załadunkiem surowców do urządzeń produkcyjnych

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • dostępność od zaraz
  • chęć i motywacja do pracy

Oferujemy:

  • legalną pracę w Anglii od zaraz
  • atrakcyjne zarobki wypłacane co tydzień
  • pracę na 12 godzinne zmiany, dzienna od 6 do 18 lub nocna 18 – 6
  • brak opłat rekrutacyjnych
  • możliwość skorzystania ze świadczeń socjalnych
  • wsparcie konsultantów
  • zatrudnienie w nowoczesnej firmie

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zgłoszenia należy wysyłać na adres:

praca@gap-personnel.com

Źródło: https://www.gap-personnel.pl/oferta/pakowacz-napojowsokow/

ID ogłoszenia: 733589f98d0e7de8