£8,21 na godz.

Od zaraz oferta pracy w Anglii przy produkcji deserów fabryka Feltham UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Feltham
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Przewidywany czas zatrudnienia: tymczasowa
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 9 listopada 2019 00:42

Propozycja rozpoczęcia od zaraz pracy w Anglii na produkcji deserów dla linii lotniczych. Zatrudnienie dla dyspozycyjnych pracowników w fabryce z Feltham UK.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Feltham.

Wynagrodzenie: 8,21 GBP na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik na tym stanowisku będzie pomagał przy mieszaniu składników oraz odpowiednim przygotowywaniu owoców;
  • dzielenie deserów na porcje;
  • praca przy linii produkcyjnej;
  • ozdabianie deserów;
  • pakowanie gotowych produktów.

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego;
  • gotowość do podjęcia zatrudnienia od zaraz.
  • zdolność do pracy w szybkim tempie;
  • mile widziane będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • trening;
  • pracę w systemie zmianowym – zmiany dzienne i popołudniowe od poniedziałku do piątku;
  • zmiana dzienna od 07.00 do 16.00, a zmiana popołudniowa od 14.00 do 23.00;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • zatrudnienie od zaraz.

Aplikacja:

Osoby, które zainteresowała powyższa oferta pracy, proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem: 0208 814 8903.

Źródło: http://www.angolia.co.uk/index.php/ads/show/adid/626638_Operatorzy-Produkcji-Deserow

ID ogłoszenia: 2225dc57d7ab50f4