£do uzgodnienia

Od zaraz oferta pracy w Anglii sprzątanie hoteli bez języka dla par i grup pokojówek Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 17 lutego 2019 00:04

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Anglii przy sprzątaniu hoteli, również dla par i grup. Zatrudnienie dla pokojówek w Londynie bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu odpłatnie przez pracodawcę.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Londyn.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • jest to praca, która polega na sprzątaniu hoteli w pobliżu lotniska Hethrow.

Wymagania:

  • dużym atutem będzie doświadczenie, ale nie jest wymagane, gdyż zapewnione jest 2-dniowe szkolenie;
  • możliwość wyjazdu od zaraz.

Oferujemy:

  • specjalne projekty pomocy przeważnie dla osób, które nigdy nie miały możliwości pracy w za granicą, jeszcze przed rozpoczęciem brexit;
  • zapewnione zakwaterowanie odpłatnie w cenie 300 GBP na miesiąc;
  • pracę również dla par i grup;
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Aplikacja:

Osoby, które są zainteresowane powyższą ofertą przy sprzątaniu hoteli, proszone są o wysłanie swojej aplikacji poprzez formularz rekrutacyjny.

źródło:  praca-zagranica24.pl/oferty-pracy/anglia/praca-w-anglii-przy-sprzataniu/

ID ogłoszenia: 6715c684de94b11e

2 komentarze na “Od zaraz oferta pracy w Anglii sprzątanie hoteli bez języka dla par i grup pokojówek Londyn”

  1. PaulinaSz na 22 lutego 2019 @ 11:29

    Dzień dobry,

    czy ogłoszenie jest nadal aktualne? Byłabym zainteresowana.

    Pozdrawiam
    Paulina Szymikowska

  2. Dzień dobry, czy praca jest nadal aktualna?? proszę o konta. Pozdrawiam