£16000-18000/rok

Od zaraz ogłoszenie fizycznej pracy w Anglii bez języka roznoszenie ulotek Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 12 listopada 2017 19:31

Od zaraz zatrudnimy mężczyzn do fizycznej pracy w Anglii przy roznoszeniu gazet oraz ulotek reklamowych. Ogłoszenie z Londynu bez znajomości języka angielskiego i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik fizyczny do roznoszenia ulotek

Miejsce zatrudnienia: Londyn

Start: od zaraz

Pensja: rocznie około 16000 do 18000 GBP, osoby na samozatrudnieniu będą otrzymywać od 55 GBP dziennie

Zakres zadań:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za roznoszenie ulotek reklamowych oraz gazet w mieście Londyn

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • preferowane zgłoszenia głównie od mężczyzn
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • znajomość języka angielskiego nie jest konieczna
  • mile widziane osoby z własną działalnością gospodarczą
  • elastyczność godzinowa, pracowitość

Oferujemy:

  • pracę w Anglii na cały rok od zaraz
  • 7 dni roboczych w tygodniu
  • wynagrodzenie w wysokości przynajmniej 57 GBP dziennie przy około 7 godzinach pracy do 14:30
  • pracowniczy rzetelnie wywiązujący się z powierzonych obowiązków mogą liczyć na podwyżki
  • płatny urlop
  • pracę w Anglii na podstawie umowy na czas nieokreślony

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem:

  • +44 7908162071

źródło: http://londynek.net/jobs/ad?ad_id=1140930

ID ogłoszenia: 2495a0817703b653

1 odpowiedź na “Od zaraz ogłoszenie fizycznej pracy w Anglii bez języka roznoszenie ulotek Londyn”

  1. Witam jestem zainteresowana praca od zaraz
    Iwona Li
    +48512903191