£6,95 - 7,20 /h

Od zaraz ogłoszenie pracy w Anglii bez znajomości języka pakowanie słodyczy Manchester

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Manchester
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do ustalenia
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 8 grudnia 2016 23:09

Oferta pracy w Anglii dla Polaków do podjęcia od zaraz przy pakowaniu słodyczy, herbaty i kosmetyków. Ogłoszenie z Manchester dla chętnych bez znajomości języka.

Stanowisko: Pakowacz słodyczy, herbat i kosmetyków
Lokalizacja: Manchester, Anglia
Wynagrodzenie: 6,95 – dla osób poniżej 25 roku życia, natomiast osoby powyżej 25 roku do 7,20 GBP na godzinę pracy
Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca na magazynie w roli pakowacza
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie pakowanie artykułów spożywczych, takich jak herbata, słodycze oraz drogeryjnych, np: kosmetyków

Oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego nie jest wymagana

Zapewniamy:

  • system zmianowy, godziny można ustalać samodzielnie – od 7 do 5 pm, 8 do 17, 8 do 18, 6 pm do 2 pm, 14 do 22
  • możliwość również pracy w niepełnym wymiarze godzinowym, tylko w weekendy

Aplikacja:

Dla osób z językiem angielskim dostępna jest oferta pracy przy pakowaniu perfum.
Szanowni zainteresowani zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem: 01618209012

Można również przesłać sms o treści “praca” na poniżej podany numer:
07809846675

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-26675i/

ID ogłoszenia: 3585848b29e87e48

1 odpowiedź na “Od zaraz ogłoszenie pracy w Anglii bez znajomości języka pakowanie słodyczy Manchester”

  1. Witam,
    czy oferta nadal aktualna ?
    Jestem zainteresowana pracą.
    Proszę o kontakt e-mail.
    Pozdrawiam