£do ustalenia

Od zaraz ogłoszenie pracy w Anglii dla kobiet bez języka sprzątanie domów Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 22 stycznia 2018 06:25

Aktualna praca w Anglii dla kobiet przy sprzątaniu domów prywatnych z zakwaterowaniem na miejscu. Zatrudnimy od zaraz w Londynie osoby bez znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: sprzątaczka

Miejsce pracy: Londyn, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • praca fizyczna będzie polegała na sprzątaniu i porządkowaniu domów prywatnych na zlecenie klientów

Wymagania:

  • preferowane do zatrudnienia są kobiety
  • posiadanie doświadczenia na stanowisku sprzątaczki
  • pracowitość i zaangażowanie
  • uczciwość
  • umiejętność bezkonfliktowej pracy w grupie
  • chęć do podjęcia pracy w Anglii od zaraz

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie w małej rodzinnej firmie
  • pracę na dłuższy okres w Anglii bez znajomości języka
  • zapewnione zakwaterowanie na miejscu razem z innymi współpracownikami
  • pomoc w załatwianiu spraw formalnych i potrzebnych dokumentów
  • zatrudnienie od zaraz w pełnym wymiarze godzin

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą zachęcamy do przesyłania zgłoszeń na adres:

zszulc@live.co.uk

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-27d1in/

ID ogłoszenia: 4085a65077317fa5

1 odpowiedź na “Od zaraz ogłoszenie pracy w Anglii dla kobiet bez języka sprzątanie domów Londyn”

  1. Anna Podstawa na 31 stycznia 2018 @ 19:27

    Witam !
    Jestem zainteresowana ogloszeniem. Mam 45 lat i doswiadczenie w sprzataniu. Jestem gotowa do podjecia pracy od zaraz. Prosze o kontakt.
    Anna