£7,20 GBP

Od zaraz ogłoszenie pracy w Anglii przy pakowaniu Birmingham 2017

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Birmingham
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 11 marca 2017 03:55

Obecnie poszukujemy chętnych do podjęcia pracy w Anglii na stanowisku pakowacza. Ogłoszenie 2017 aktualne od zaraz dla Polaków w firmie z Birmingham. Pracodawca oferuje możliwość podjęcia stałej pracy.

Stanowisko: Pakowacz
Miasto: Birmingham, Anglia
Stawka godzinowa: 7,20 GBP na godzinę pracy
Liczba miejsc do obsadzenia: 5
Rozpoczęcie: od zaraz
Czas trwania umowy: na 3 miesiące z możliwością przedłużenia

Zadania:

  • praca manualna polegająca na pakowaniu różnego rodzaju produktów

Oczekiwania:

  • doświadczenie
  • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
  • umiejętność pracy i dogadywania się z ludźmi
  • profesjonalizm, przykładanie się do zadań
  • dostępność od zaraz
  • wysoka kultura osobista
  • dostępność i elastyczność godzinowa

Zapewniamy:

  • wymiar pracy w tygodniu to od 40 do 48 godzin, zmiany trwają od 8 do 12 godzin
  • bezpłatną pomoc w procesie rekrutacyjnym
  • zatrudnienie na 3 miesiące próbne z możliwością przedłużenia
  • zatrudnienie w oparciu o brytyjską umowę o pracę
  • wsparcie koordynatora na czas wyjazdu

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailem, z załączeniem CV, aktualnego zdjęcia i informacją o dyspozycyjności na adres:

  • [ogłoszenie wygasło]

KONIECZNIE prosimy o zatytułowane wiadomości e-mail numerem referencyjnym: KS 01/12/IN

źródło: http://pakowacz.epracazagranica.pl/102165-pakowacz-8211-birmingham.html#.WMMrk281_IV

ID ogłoszenia: 39958c32ba5c384f

2 komentarze na “Od zaraz ogłoszenie pracy w Anglii przy pakowaniu Birmingham 2017”

  1. Jestem bardzo zainteresowana oferta prosze o kontakt

  2. Witam Jestem bardzo zainteresowana oferta prosze o kontakt