£do uzgodnienia

Od zaraz ogłoszenie pracy w Anglii sprzątanie w hotelu dla pokojówki Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Przewidywany czas zatrudnienia: praca stała
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 4 maja 2016 14:26

Hotel zlokalizowany w Londynie zatrudni od zaraz pokojówki. Atrakcyjna oferta pracy w Anglii dla Polaków. Przyjmujemy osoby bez doświadczenia, jest to dobra propozycja dla absolwentów na pierwsze zatrudnienie po zakończeniu szkoły.

Stanowisko: pokojówka/pokojowy.

Miejsce pracy: Londyn, UK.

Zarobki: do uzgodnienia.

Start: jak najszybciej to możliwe.

Opis stanowiska:
nowy pracownik będzie odpowiadał za sprzątanie pokoi po gościach. Do jego obowiązków będzie należało wycieranie kurzy, mycie podłogi, odkurzanie dywanów, zmiana pościeli, wietrzenie, czyszczenie oraz odkażanie toalet, uzupełnianie ręczników i produktów kosmetycznych. Praca musi być wykonana dokładnie i krótkim czasie.

Praca może być traktowana jako stałe zatrudnienie lub w niepełnym wymiarze godzin.

Wymagania:

  • podstawowa znajomość języka angielskiego;
  • duża dokładność;
  • poczucie estetyki;
  • uczciwość;
  • sprawność fizyczna i dobry stan zdrowia;
  • sumienność i zaangażowanie;
  • zamieszkanie w Londynie;
  • doświadczenie będzie plusem, jednak nie jest to wymóg konieczny.

Oferujemy:

  • umowę o pracę opartą o brytyjskie prawo;
  • przyjazne środowisko pracy;
  • pomoc we wdrożeniu w obowiązki;
  • bardzo dobre zarobki;
  • zatrudnienie dla osób bez doświadczenia;
  • miłą i zgraną ekipę.

Aplikacje:
Aby aplikować na stanowisko pracy, prosimy o telefon pod numer: 02078392233. Osobą kontaktową jest Pani Jowita.

Źródło: http://londynek.net/jobs/ad?ad_id=1022744

ID ogłoszenia: 7225729e619a5238

1 odpowiedź na “Od zaraz ogłoszenie pracy w Anglii sprzątanie w hotelu dla pokojówki Londyn”

  1. Katarzyna Poręba na 18 sierpnia 2016 @ 20:47

    Witam,nazywam sie Katarzyna,mam 25lat,sr.wyksztalcenie,pracuje od ponad czterech lat jako pomoc domowa-sprzatanie domow i mieszkan.Cechuje mnie uczciwosc,dokladnosc i solidnosc.Pozdrawiam Katarzyna 795 942 618.