£8,21 na godz.

Od zaraz praca Anglia dla par na magazynie odzieży z podstawowym językiem angielskim Yorkshire

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Yorkshire
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3, 6 lub 12 miesięcy
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 1 lutego 2020 00:26

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Anglii na magazynie odzieżowym. Zatrudnienie dla par w Yorkshire z podstawową znajomością języka. Pracodawca zapewnia pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Yorkshire.

Wynagrodzenie: 8,21 GBP na godz., a po dwunastu tygodniach 8,58 GBP na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zbierał i pakował zamówienia, odbierał i rozmieszczał ubrania w obrębie magazynu, a także wysyłał zamówienia klientom;
  • wykonywanie ogólnych prac magazynowych.

Wymagania:

  • zdolność do pracy w grupie;
  • dbałość o szczegóły;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • pozytywne nastawienie i doskonała organizacja pracy;
  • znajomość języka angielskiego w mowie – stopień podstawowy – czyli umiejętność odpowiadania zdaniami złożonymi, tworzenie prostych wypowiedzi, znajomość liczebników;
  • dyspozycyjność do pracy na pół roku;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • możliwość pracowania na różnych zmianach.

Oferujemy:

  • zwrot kosztów transportu do Anglii wraz z pierwszym wynagrodzeniem;
  • średnio 40 godzin pracy w tygodniu;
  • możliwość uzyskania premii za wyniki w wysokości do 2400 GBP;
  • możliwość wyrobienia nadgodzin;
  • wsparcie w znalezieniu zakwaterowania;
  • atrakcyjne wynagrodzenie, a każda godzina ponad 40 godzin pracy w tygodniu płatna jest 150% stawki podstawowej;
  • wsparcie w zaadaptowaniu się w nowym środowisku;
  • w pełni płatne szkolenie dla pracowników.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu: +48 666 636 625

Źródło: www.olx.pl/oferta/picker-packer-anglia-kontrakt-CID4-IDBJjw3.html

ID ogłoszenia: 4965e34451f62a13