£do uzgodnienia

Od zaraz praca Anglia jako kurier-kierowca kat.B bez znajomości języka Southampton

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Southampton
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 22 września 2019 01:06

Bez znajomości języka poszukiwane od zaraz osoby do pracy w Anglii. Zatrudnienie w Southampton na stanowisku kuriera-kierowcy kat.B. Pracodawca zapewnia korzystne warunki współpracy.

Stanowisko: kierowca kat. B.

Lokalizacja: Southampton.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca na stanowisku kuriera w magazynie;
  • zadaniem pracownika będzie przeprowadzanie kontroli bezpieczeństwa pojazdu;
  • realizowanie na czas wszystkich zaplanowanych dostaw i odbioru;
  • przenoszenie paczek, mogą mieć do 30 kg;
  • bardzo dobra obsługa klienta.

Wymagania:

  • posiadanie prawa jazdy kat. B od przynajmniej 12 miesięcy;
  • nie więcej niż 6 punktów karnych;
  • posiadanie doświadczenia, jako kierowca samochodu dostawczego – 6 miesięcy;
  • ukończone 21 lat.

Oferujemy:

  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz;
  • przyjazny zespół współpracowników;
  • atrakcyjne warunki finansowe.

Aplikacja:

Osoby, które zainteresowała oferta pracy na stanowisku kierowcy, proszone są o kontakt pod numerem telefonu: 02380235835.

Źródło: www.sotland.pl/classifieds/praca-oferty/oferty-pracy/van-driver_i98686

ID ogłoszenia: 4845d810a4689d92