£8,30 GBP/h

Od zaraz praca Anglia jako pomoc kuchenna z podstawowym językiem Moreton-in-Marsh

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Moreton-in-Marsh
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: brak informacji
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 27 września 2018 18:04

Ogłoszenie pracy w Anglii od zaraz dla pomocy kuchennej w Moreton-in-Marsh. Zatrudnienie w restauracji z podstawową znajomością języka angielskiego. Zakwaterowanie płatne może być zorganizowane dla chętnych kandydatów.

Stanowisko: pomoc kuchenna.

Lokalizacja: Moreton-in-Marsh, góry Cotswolds, UK.

Start: od zaraz.

Stawka godzinowa: 8,30 GBP/h plus napiwki – 30/60 GBP tygodniowo.

Zakres obowiązków:

  • krojenie warzyw i owoców;
  • przygotowywanie składników – krojenie, ścieranie na tarce;
  • pomoc w utrzymaniu porządku na kuchni;
  • wydawanie przystawek i deserów;
  • bieżąca pomoc szefowi kuchni.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • choć podstawowa znajomość języka angielskiego;
  • jakiekolwiek doświadczenie na kuchni;
  • kultura osobista;
  • miłe usposobienie;
  • odpowiedzialność;
  • sumienne podejście do obowiązków;
  • higiena osobista na dobrym poziomie;
  • sprawność fizyczna;
  • dobry stan zdrowia.

Oferujemy:

  • dla chętnych zakwaterowanie w pokoju 1-osobowym w cenie 30 GBP tygodniowo;
  • możliwość nauki nowych rzeczy;
  • miłą atmosferę;
  • wprowadzenie w obowiązki;
  • dobre wynagrodzenie;
  • pomocny i energiczny zespół;
  • chętnym osobom proponujemy przyuczenie do zawodu kucharza!

Aplikacje:
Aby zgłosić swoją kandydaturę, zachęcamy do kontaktu za pośrednictwem poniższych danych:

tel.441608646551
e-mail: chefmarek@aol.com

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-27f96k/

ID ogłoszenia: 1095bacdce5e2cbc