£do uzgodnienia

Od zaraz praca Anglia kierowca kat.B z językiem angielskim kurier DPD Southampton

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Southampton
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 14 kwietnia 2021 01:39

Firma z Southampton szuka od zaraz kierowy kat. B do pracy w Anglii. Zatrudnienie jako kurier DPD przy rozwożeniu przesyłek z komunikatywnym językiem angielskim.

Stanowisko: kierowca kat. B – kurier DPD.

Lokalizacja: Southampton.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 3.

Zadania na stanowisku:

  • praca na stanowisku kurier DPD;
  • zadaniem pracownika będzie dostarczanie paczek pod wskazany adres;
  • stała trasa;
  • praca od poniedziałku do piątku, a dla osób zainteresowanych możliwe również weekendy.

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia przy prowadzeniu Vana;
  • wiek od 25 do 43 lat;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • prawo jazdy od przynajmniej dwóch lat;
  • maksymalnie 6 punktów karnych;
  • niekaralność;
  • własna działalność gospodarcza albo gotowość do jego założenia (pomoc ze strony pracodawcy).

Oferujemy:

  • samochód służbowy – Van, kartę paliwową;
  • przeszkolenie;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • legalną i stabilną pracę.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane podjęciem pracy mogą wysyłać zgłoszenia na adres e-mail: peetwosquare@gmail.com albo można zadzwonić pod numer telefonu: 074 12 454 218

Źródło: www.sotland.pl/classifieds/praca-oferty/oferty-pracy/przyjme-3-kierowcow-na-stanowisko-kurier-dla-dpd-hedge-end-i-dpd-local-eastleigh_i107065

ID ogłoszenia: 5466074442915407