£13 - 20 na godz.

Od zaraz praca Anglia na budowie bez języka remonty i wykończenia Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 27 lipca 2022 00:04

Dla pracowników budowlanych aktualna od zaraz praca w Anglii przy remontach i wykończeniach. Zatrudnienie w Londynie na budowie bez znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: pracownik budowlany.

Lokalizacja: Londyn.

Wynagrodzenie: 13,00 – 20,00 GBP na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca na budowie;
  • zatrudnienie przy remontach i wykończeniach;
  • zadaniem będzie montowanie ścianek działowych, klejenie i kręcenie płyt G-K, a także malowanie i zajmowanie się stolarką budowlaną;
  • pracownik będzie również remontował łazienki oraz montował kuchnie.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz;
  • posiadanie doświadczenia;
  • zaangażowane i dokładne wykonywanie swoich zadań;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • zmotywowanie i chęci do pracy w Londynie.

Oferujemy:

  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 17.00;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • wynagrodzenie płatne raz w tygodniu.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane podjęciem pracy proszone są o zgłaszanie się pod numerem telefonu:

+44 7565724495

Źródło: https://polonia24.co.uk/praca/budownictwo-i-remonty

ID ogłoszenia: 70062e16eac56686