£10,50 - 11,00 na godz.

Od zaraz praca Anglia na budowie pomocnik przy remontach bez języka Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 29 maja 2019 02:20

Firma z Londynu pomocników budowlanych do pracy w Anglii od zaraz na budowie przy wykończeniach-remontach. Ogłoszenie bez znajomości języka angielskiego z bardzo dobrymi warunkami współpracy.

Stanowisko: pracownik ogólnobudowlany.

Lokalizacja: Londyn.

Wynagrodzenie: 10,50 – 11 GBP na godz. odjąć CIS podatek, czyli 75,60 – 79,20 GBP na rękę przy 9 godzinach pracy dziennie przy 20% CIS podatku.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 3 – 4.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie m.in. przygotowywanie ścian, stolarka pod malowanie oraz wykonywanie prac ogólnobudowlanych.

Wymagania:

  • konieczne doświadczenie ogólnobudowlane;
  • karta CSCS albo zdany egzamin BHP, a jest to warunek konieczny;
  • własna podstawa skrzynka z narzędziami;
  • strój roboczy oraz ubrania z blachą;
  • angielski nie jest konieczny, ale przydaje się, bo jest to praca w zespole.

Oferujemy:

  • wypłatę w każdy wtorek przelewem na konto;
  • pracę od poniedziałku do czwartku 8.30 – 18.00, a piątek od 8.30 do 16.00, w sobotę przeważnie 8.30 – 14.00 lub 16.00, a to zależy od budowy, ale nie wszyscy pracują w sobotę;
  • możliwe jest wyrobienie nadgodzin – szczególnie w piątek.

Aplikacja:

Zgłaszać można się pod numerem telefonu: +44 7849749381 albo +44 7864951461.

Można również zgłaszać się pod adresem e-mail: justyna@preisler.co.uk

Źródło: https://londynek.net/jobs/ad?ad_id=1218645

ID ogłoszenia: 4705ce66bdfae3d0