£7,83 - 8,50

Od zaraz praca Anglia na magazynie pakowanie oraz sortowanie paczek Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość dobra
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 17 lutego 2019 00:03

Pracodawca z Londynu poszukuje osób do pracy w Anglii na magazynie przy pakowaniu oraz sortowaniu przesyłek. Zatrudnienie aktualne od zaraz dla Polaków, a do tego atrakcyjne warunki finansowe.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Londyn.

Wynagrodzenie: 7,83 – 8,50 GBP.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pakowanie oraz sortowanie paczek i listów na magazynie.

Wymagania:

  • pracowitość;
  • punktualność;
  • zaangażowanie w wypełnianie swoich obowiązków;
  • odpowiedzialne podchodzenie do zadań;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym.

Oferujemy:

  • pracę dostępną od zaraz;
  • zmiany dzienne oraz popołudniowe;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • zatrudnienie z możliwością przejścia na kontrakt;
  • stałą pracę 5 dni w tygodniu – od poniedziałku do piątku.

Aplikacja:

Aplikacje można zostawiać pod numerem telefonu: +44 1753257363. Pod tym numerem można również uzyskać więcej informacji na temat tej oferty do pracy w magazynie. Istnieje możliwość rozmowy w języku polskim z Tomaszem lub Aliną.

Źródło: https://londynek.net/jobs/ad?ad_id=1207762

ID ogłoszenia: 8635c6852547f72b