£8-10 GBP/h brutto

Od zaraz praca Anglia na magazynie przy zbieraniu zamówień Belvedere

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Belvedere
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 11 marca 2015 02:29

Zatrudnimy od zaraz magazynierów do kompletowania zamówień i obsługiwania wózka widłowego. Praca w Anglii w mieście Belvedere dla Polaków z doświadczeniem na danym stanowisku i znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Anglia, Belvedere
Wynagrodzenie: 8-10 GBP/h brutto
Start: od zaraz

Zadania:
– rozwożenie towaru do klientów
– proste prace magazynowe takie jak wyszukiwanie towarów na półkach
– kompletowanie zamówień
– obsługiwanie sprzętu znajdującego się na magazynie w tym wózki widłowe
– prowadzenie prac porządkowych
– dbanie o dobre ułożenie produktów na półkach według ustalonego schematu

Wymagania:
– umiejętność porozumiewania się w języku angielskim
– odpowiednie kwalifikacje pozwalające na prowadzenie wózków widłowych
– gotowość do szybkiego wyjazdu
– posiadanie doświadczenia magazynowego
– szybkość myślenia
– umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji
– osoba zorganizowana

Oferujemy:
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– dodatki do pracy po godzinach (10 GBP/h)
– pomagamy przy szukaniu miejsce do zamieszkania
– wspieramy podczas organizacji wyjazdu z Polski do Anglii
– legalną pracę od zaraz

Aplikacja:
W celu aplikacji należy przesłać zgłoszenie w formie CV po angielsku na maila: s.prokop@jobland.pl

Źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/magazynier-z-jezykiem-angielskim-od-zaraz-2696113.html

ID ogłoszenia: 82854ff77416bca1