£8,21 na godz.

Od zaraz praca Anglia na produkcji żywności gotowej Londyn 2019

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 14 czerwca 2019 15:29

Możliwość podjęcia interesującej pracy w Anglii na produkcji żywności gotowej. Zatrudnienie aktualne od zaraz w Londynie dla Polaków. Pracodawca zapewnia atrakcyjne warunki finansowe.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Londyn.

Wynagrodzenie: 8,21 GBP na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie praca na produkcji żywności dla sieci popularnych restauracji przy przygotowywaniu sosów oraz pierogów;
  • praca na dwie zmiany – poranną i popołudniową od poniedziałku do piątku.

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz.

Oferujemy:

  • miły i przyjazny zespół współpracowników;
  • zatrudnienie od zaraz.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy proszone są o kontakt pod numerem telefonu: +44 2088400707 albo można przyjechać do biura od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 – 12.00 oraz 14.00 – 15.00. Należy wziąć ze sobą dowód osobisty albo paszport, NIN oraz dane do konta.

Adres biura to:
Olympic Staff
9-11 New Broadway
Ealing
W5 5AW

Źródło: https://londynek.net/jobs/ad?ad_id=1220477

ID ogłoszenia: 5805d03626162176