£10,00 na godz.

Od zaraz praca Anglia pakowanie żywności bez znajomości języka Andover UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Andover
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 27 kwietnia 2022 00:05

Przy pakowaniu żywności potrzebni od zaraz Polacy do pracy w Anglii. Zatrudnienie w Andover bez znajomości języka angielskiego dla pakowaczy. Pracodawca zapewnia pełny albo pół etatu.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Andover.

Wynagrodzenie: 10,00 GBP na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie pakowanie żywności;
  • wykonywanie zadań zleconych przez pracodawcę.

Wymagania:

  • pracowitość;
  • zmotywowanie do pracy;
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz.

Oferujemy:

  • pomoc w zorganizowaniu transportu;
  • możliwość pracy na pełny etat – 45 godzin pracy w tygodniu albo na pół etatu;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • regularne godziny pracy, czyli od 7.00 do 17.00;
  • możliwość pracy również w soboty – płatne 14,80 GBP na godz.;
  • stołówkę z gorącym jedzeniem;
  • sklep firmowy ze zniżką pracowniczą.

Aplikacja:

Osoby chcące podjąć pracę w Anglii proszone są o kontakt pod numerem telefonu: 07557366282 albo można wysyła zgłoszenia na adres e-mail:

angelika@iandpmanagement.co.uk

Źródło: www.sotland.pl/classifieds/praca-oferty/oferty-pracy/picker-packer_i111501

ID ogłoszenia: 5126269663b2588a