£60 funtów/dzień

Od zaraz praca Anglia pomocnik budowlany bez języka Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: London
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: o zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: nieokreślony
  • Opublikowany: 4 kwietnia 2016 01:01

Od zaraz poszukiwani pomocnicy budowlani do legalnej pracy w Anglii na terenie Londynu. Oferta w budownictwie bez znajomości języka angielskiego przy remontach i wykończeniach.

Zakwaterowanie: oferujemy pomoc w znalezieniu mieszkania

Możliwość podjęcia pracy w Anglii dla pomocników budowlanych przy remontach i wykończeniach.
Stanowisko: Pomocnik budowlany
Zarobki: na początek 60 funtów / dzień
Miejsce pracy: okolice Londynu

Obowiązki:
Wspieranie prac remontowo wykończeniowych.
przygotowanie powierzchni oraz odpowiednich narzędzi i materiałów
malowanie, murowanie, tynkowanie, wygładzanie itp.

Oczekiwania:
duża samodzielność
praktyczne umiejętności budowlane
umiejętność pracy w grupie

Pomagamy znaleść mijsce zamieszkania. Szukamy 10 osób, odbierzemy was z lotniska.

Aplikacja:
Zgłoszenie w którym będą się znajdować następujące informacje:
dane kontaktowe
wiek
opisane doświadczenie
zdjęcie

należy przesłać za pośrednictwem poczty internetowej na adres:
k.sadows@gmail.com

ID ogłoszenia: 14656fe59ac868cf

2 komentarze na “Od zaraz praca Anglia pomocnik budowlany bez języka Londyn”

  1. michał szymot na 6 kwietnia 2016 @ 17:00

    Szukam pracy na budowie pracuje przy wykończenia oraz przy ocieplenia budynków

  2. Jestem zainteresowany ofertą mam spore dośwaidczenie jako hydraulik

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: kasia kasia
  • Zarejestrowany od: 1 kwietnia 2016

Inne przedmioty dodane przez kasia kasia

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez kasia kasia »