£9,50-11,00 GBP/h

Od zaraz praca Anglia przy pakowaniu lodów bez znajomości języka fabryka Nottingham

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Nottingham
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do końca sierpnia 2023
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 6 maja 2023 00:18

Od zaraz fabryka mrożonek z Nottingham poszukuje pakowaczy do tymczasowej pracy w Anglii. Zatrudnienie 2023 bez znajomości języka przy pakowaniu lodów na linii produkcyjnej. Zakwaterowanie bezpłatne będzie zapewnione na cały okres współpracy.

Stanowisko: pakowacz / pracownik produkcji

Start: od zaraz / maj 2023

Zarobki: 9,50 GBP/h brutto (osoba bez języka), 11,00 GBP/h brutto (osoba znająca język)

Liczba miejsc: 4

Miejsce: Nottingham, UK

Umowa: do końca sierpnia 2023

Zadania:

Pracownik będzie odpowiedzialny za powtarzalną pracę na linii produkcyjnej w dużej fabryce, gdzie będzie kontrolował jakość i pakował desery lodowe. Ze względu na specyfikę produkcji, praca będzie wykonywana w obniżonej temperaturze powietrza, wynoszącej około 2-4 stopnie Celsjusza.

Wymagania:

Osoba aplikująca na stanowisko powinna mieć doświadczenie w pracy przy produkcji żywności, a w szczególności w produkcji chłodniczej. Wymagana jest dyspozycyjność do końca lipca 2023, brak nałogów i problemów z nadużywaniem napojów alkoholowych oraz gotowość do pracy w warunkach chłodniczych. Osoba powinna być gotowa do podjęcia godzin nadliczbowych, jeśli będzie taka potrzeba. Wymagana jest również bezkonfliktowość, umiejętność współpracy w grupie oraz odpowiedzialność.

Oferujemy:

Oferujemy legalne tymczasowe zatrudnienie za pośrednictwem brytyjskiej agencji pracy, niezależnie od brexitu i pandemii. Zapewniamy zorganizowane mieszkanie o koszcie około 45 GBP tygodniowo od osoby oraz wsparcie przy wszystkich niezbędnych formalnościach. Dla sprawdzonych pracowników po zakończeniu kontraktu istnieje możliwość podjęcia zatrudnienia na innych projektach koordynowanych przez naszą agencję.

Aplikacja:

Zgłoszenia wraz CV w języku angielskim proszę przesyłać na adres pl.cleversolutions@outlook.com z dopiskiem “Desery Nottingham 05/2023”.

Prosimy również o zamieszczeniu klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji.

Clever Solutions Ltd.
Cook St
Coventry, CV1
email: pl.cleversolutions@outlook.com

ID ogłoszenia: 304645185c251468