£7,83 godz.

Od zaraz praca Anglia przy pakowaniu sałatek bez znajomości języka 2019 Winchester UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Winchester
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 23 marca 2019 21:01

Ciekawa oferta pracy w Anglii przy pakowaniu sałatek. Ogłoszenie 2019 bez znajomości języka z możliwością zatrudnienia od zaraz. Pracodawca z Winchester UK zapewnia atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane zawsze w terminie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: okolice Winchester.

Wynagrodzenie: 7,83 GBP na godzinę.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie praca w fabryce przy pakowaniu sałatek.

Wymagania:

  • pracowitość;
  • sprawność manualna;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym;
  • motywacja i chęci do pracy.

Oferujemy:

  • pracę na dwie zmiany: ranna od 6 do 14 oraz popołudniowa od 14 do 22;
  • atrakcyjne wynagrodzenie, czyli 7,83 GBP na godzinę przez pierwsze 12 tygodni, a potem doliczony jest dodatek godzinowy;
  • zapewniony transport dla osób, które mieszkają w Southampton.

Aplikacja:

Zarejestrować można się w biurze pod adresem: 155 – 156 High Street, SO14 3DH 02380 226644. Można również wysłać wiadomość na adres e-mail:

ela@rfcsolution.com

Źródło: www.sotland.pl/classifieds/praca-oferty/oferty-pracy/pakowanie-salatek_i92755

ID ogłoszenia: 7015c96994f00649