£do uzgodnienia

Od zaraz praca Anglia przy pakowaniu wyrobów cukierniczych Milton Keynes

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Milton Keynes
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 5 czerwca 2019 04:29

Propozycja podjęcia aktualnej od zaraz oferty pracy w Anglii przy pakowaniu wyrobów cukierniczych. Zatrudnienie dla pakowaczy w Milton Keynes z atrakcyjnym wynagrodzeniem.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Milton Keynes.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie pakowanie produktów zgodnie ze specyfikacją zamówienia;
  • pracownie z systemami kontroli produkcji;
  • specyfikacja – sprawdzanie, czy produkt jest produkowany zgodnie z parametrami jakościowymi.

Wymagania:

  • rzetelne wypełnienie swoich obowiązków;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • chęci do pracy;
  • podstawowa znajomość języka angielskiego;
  • poznanie i przestrzeganie wszystkich zasad BHP.

Oferujemy:

  • legalne i stałe zatrudnienie u angielskiego pracodawcy;
  • bardzo dobra stawka wynagrodzenia, pensja wypłacana w każdy piątek;
  • możliwość skorzystania z angielskich świadczeń socjalnych;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • możliwość rozwijania się i awansowania;
  • wsparcie merytoryczne ze strony polskich i angielskich rekruterów;
  • brak opłat.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą mogą aplikować poprzez stronę:

www.gap-personnel.pl/job/pakowanie-wyrobow-cukierniczych/

ID ogłoszenia: 3855cf6a25c7124f