££7, 83 - £10 na godzinę

Od zaraz praca Anglia przy pakowaniu żywności bez znajomości języka, Bognor Regis

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Bognor Regis
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: natychmiastowy start
  • Przewidywany czas zatrudnienia: nieokreślone
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 29 sierpnia 2018 03:48

Firma z Bognor Regis poszukuje od zaraz pakowaczy do legalnej pracy w Anglii bez znajomości języka przy pakowaniu art. spożywczych. Mile widziane osoby z doświadczeniem, ale nie jest to konieczne.

Poszukujemy pracowników do pracy przy pakowaniu żywnosci dla naszego klienta- Barfoots of Botley. Ponad 1000 pracownikow.
Rejestracja oraz szkolenia prowadzone są w języku polskim i odbywają się w każdy wtorek, środę oraz czwartek o godzinie 9:30. Możliwy natychmiastowy start. Stala praca lub praca na którki okres czasu w zależności od preferencji.

Opis stanowiska
Posiadamy wiele różych stanowisk:
– ważenie produktów,
– pakowanie,
– obieranie warzyw,
– obsluga maszyn,
– sprawdzanie jakosci,
– zarzadzanie linią produkcyjną,
– obsluga wózka wildłowego.
Stawka godzinowa uzależniona jest od wykonywanej pozycji

Wymagania
– ukończone 18 lat,
– ważny dokument tożsamości,
– jeśli masz doświadczenie – na pewno sie przyda. Jesli nie – zapewniamy niezbędne szkolenia,
– do pracy na stanowiskach za £7.83 nie jest wymagany jezyk angielski.
Szkolenia prowadzone są po polsku. Jesli znasz język angielski oraz masz dodatkowe umiejetnosci lub doswiadczenie, które może się przydać – skontaktuj się z nami a postaramy się znależć dla Ciebie lepiej płatną pozycje pracy.

Nasza oferta
Oferujemy pracę w systemie zmianowym: 4 dni pracy – 4 dni wolnego, możliwość pracy w dni dodatkowe, stawka podstawowa: £7,83 na godzinę, nadgodziny: +25% za godzinę powyżej 44 godzin w tygodniu, wypłaty tygodniowe, możliwy natychmiastowy start, praca około 10-12 godzin dziennie. Mozliwosc przejscia na kontrakt z klientem. Pod fabryke jezdza 3 autobusy wiec transport do pracy nie jest problemem. Aby zaczasc potrzebujesz tylko dokumentu tozsamosci. Pozostałe dokumenty można dostarczyć już po podjęciu zatrudnienia (NI no, potwierdzenie adresu, itp). Aplikowanie wymaga wyslania CV.

Nazwa: Single Resource
Adres: Sefter Farm, Pagham Road, Bognor Regis, PO21 3PX
Telefon: +48 788176867
E-mail: paulinasingleresource@gmail.com
WWW: www.singleresource.co.uk

ID ogłoszenia: 1475b85498c91f77