£9,50 - 10,50 /h

Od zaraz praca Anglia przy sprzątaniu domów bez języka k. Southampton UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Southampton
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 4 marca 2020 01:05

Bez znajomości języka poszukiwane od zaraz osoby do pracy w Anglii przy sprzątaniu domów i mieszkań. Zatrudnienie dla sprzątaczek w okolicy Southampton UK.

Stanowisko: sprzątaczka.

Lokalizacja: okolice Southampton.

Wynagrodzenie: 9,50 – 10,50 GBP na godz. w zależności od długości współpracy i warunków.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • obowiązkiem pracownika będzie sprzątanie domów prywatnych, np. ściernie kurzu, mycie podłóg, odkurzanie, wynoszenie śmieci, ścielenie łóżek.

Wymagania:

  • motywacja i chęci do pracy;
  • mile widziane będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • dokładne i zaangażowane wykonywanie swoich zadań;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • samodzielność;
  • pracowitość.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • sprawdzonego i solidnego pracodawcę;
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia;
  • legalną pracę, która jest możliwa do podjęcia od zaraz.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą jako sprzątaczka proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 02381788150 albo 07541414626 (albo można wysłać SMS-a, gdy nikt nie odbiera). Zgłoszenia również pod adresem e-mail: olga@spotlesshousekeepingservices.co.uk

Źródło: www.sotland.pl/classifieds/praca-oferty/oferty-pracy/pani-do-sprzatania-domow-prywatnych-9-5010-50_i102100

ID ogłoszenia: 7915e5e81b9a322a