£12,00 na godz.

Od zaraz praca Anglia przy sprzątaniu pubu i hotelu bez języka Brighton UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Brighton
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: kontrakt
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 4 stycznia 2023 00:06
  • Wygasa: 5 dni, 14 godzin

Do podjęcia aktualna od zaraz praca w Anglii dla sprzątaczek. Zatrudnienie w Brighton bez znajomości języka angielskiego przy sprzątaniu pubu oraz sześciopokojowego hotelu.

Stanowisko: sprzątaczka.

Lokalizacja: Brighton.

Wynagrodzenie: 12,00 GBP na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie sprzątanie pubu oraz sześciopokojowego hotelu;
  • praca w godzinach od 7.00 do 11.00 albo do 12.00;
  • zadaniem będzie mycie podłóg, wynoszenie śmieci, ścieranie kurzu, odkurzanie oraz sprzątanie łazienek itp.

Wymagania:

  • bardzo dobra kondycja fizyczna;
  • motywacja i chęci do pracy jako sprzątaczka;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • sumienne i rzetelne wykonywanie swoich obowiązków;
  • dokładność oraz solidność;
  • sprawność manualna.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia;
  • sprawdzonego pracodawcę;
  • zatrudnienie w oparciu o kontrakt;
  • legalną pracę.

Aplikacja:

Osoby, które chcą podjąć pracę w Anglii jako sprzątaczka, proszone są o kontakt pod numerem telefonu: +44 7804485581

Źródło: https://polonia24.co.uk/praca/

ID ogłoszenia: 26663b5ad00042b5