£7 GBP za godz.

Od zaraz praca Anglia w Londynie dla kobiet przy sprzątaniu biur i domów

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Opublikowany: 24 sierpnia 2015 21:44

Aktualnie posiadamy wolne stanowiska dla sprzątaczek biur i domów prywatnych. Praca w Anglii, Londyn od zaraz dla kobiet z doświadczeniem i znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: pracownik przy sprzątaniu
Lokalizacja: Anglia, Londyn
Wynagrodzenie: 7 GBP za godz.
Start: od zaraz

Zadania:
Prace wykonywane są na terenie południowego Londynu i polegają na sprzątaniu pomieszczeń mieszkalnych i biurowych.

Wymagania:
- zdolność podjęcia pracy w Londynie
- gotowość do szybkiego wyjazdu
- umiejętność współpracowania w grupie
- zatrudnienie dla kobiet
- należy posiadać doświadczenie przy sprzątaniu
- język angielski na poziomie podstawowym
- posiadanie prawa jazdy na samochód osobowy

Oferujemy:
- zapewniony darmowy przelot do Londynu
- w tygodniu zapewniamy przepracowanie do 40 godzin
- możliwość wyrobienia nadgodzin
- legalną pracę od zaraz
- podpisanie umowy bez pośredników
- dobre wynagrodzenie
- miejsce do zamieszkania na czas trwania umowy

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń w formie CV wraz z klauzulą o ochronie danych na maila: s.prokop@jobland.pl

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-2498g8/

ID ogłoszenia: 4855db15ba0ceb2

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.