£10,75 na godz.

Od zaraz praca Anglia w Londynie pakowanie mięsa bez znajomości języka dla pakowaczy

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 20 stycznia 2021 00:12

Bez znajomości języka poszukiwani od zaraz pakowacze do pracy w Anglii. Zatrudnienie w Londynie dla Polaków przy pakowaniu mięsa drobiowego, a także przy jego cięciu i marynowaniu.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Londyn.

Wynagrodzenie: 10,75 GBP na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca w chłodni;
  • zadaniem pracownika będzie cięcie, marynowanie oraz pakowanie elementów mięsa drobiowego.

Wymagania:

  • chęć pracy w warunkach chłodniczych;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • zaangażowane i odpowiedzialne wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz;
  • przyjazny zespół współpracowników;
  • legalną pracę;
  • solidnego i sprawdzonego pracodawcę.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane podjęciem pracy mogą się zgłaszać pod adresem e-mail: smartin@dibs.uk.com lub pod numerem telefonu: 07725 423094 (kierownik produkcji).

Zgłoszenia można także wysyłać na adres e-mail: jbatory@dibs.uk.com lub pod numerem telefonu:07733 364273 (dyspozytor).

Źródło: praca-za-granica.pl

ID ogłoszenia: 7026006f0fd4f9d9