£do ustalenia

Od zaraz praca w Anglii bez języka na budowie przy remontach Milton Keynes

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Milton Keynes
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 16 kwietnia 2017 02:32

Oferta zatrudnienia w Milton Keynes dla budowlańców bez znajomości języka. Od zaraz opcja pracy w Anglii na budowie przy remontach oraz wykończeniach budynków.

Stanowisko: pracownik budowlany

Miejsce zatrudnienia: Milton Keynes, Anglia

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz

Płaca: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • jest to praca w firmie ogólnobudowlanej zajmującej się remontami
  • zadaniem pracownika będzie wykonywanie czynności związanych z układaniem podłogi, kafelków, montażem ścianek działowych oraz instalacją hydrauliki
  • inne bieżące obowiązki

Wymagania:

  • zaradność i pomysłowość
  • motywacja do pracy
  • pełna samodzielność na stanowisku
  • mile widziane prawo jazdy
  • preferowane osoby z własnym zakwaterowaniem
  • brak uzależnień, w tym od telefonu
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • chęć do nabywania nowych umiejętności

Oferujemy:

  • dobre zarobki wypłacane na dniówki
  • zatrudnienie w Anglii od zaraz
  • pracę na dłuższy okres

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą zachęcamy do wysyłania zgłoszeń na adres e-mail:

abrenovationsuk@gmail.com

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-26egam/

ID ogłoszenia: 76158f2b6ec58f17