£do uzgodnienia

Od zaraz praca w Anglii bez języka w budownictwie jako tynkarz, Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 10 lutego 2019 02:33

W Londynie potrzebne osoby do pracy w Anglii na budowie, jako tynkarz – pracownik ogólnobudowlany. Oferta bez znajomości języka aktualna od zaraz. Pracodawca zapewnia atrakcyjne wynagrodzenie, które jest do uzgodnienia.

Stanowisko: tynkarz – ogólnobudowlaniec.

Lokalizacja: Londyn.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie różnorodnych prac budowlanych, np. murowanie, stawianie ścianek działowych oraz robienie posadzek.

Wymagania:

  • doświadczenie, np. w kładzeniu tynków akrylowych, posadzek, ale też przy murowaniu czy stawianiu ścianek działowych;
  • NIN;
  • UTR:
  • posiadanie konta w banku;
  • pracowitość;
  • punktualność;
  • brak nałogów;
  • zaangażowanie w wypełnianie swoich obowiązków.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie do uzgodnienia (osoby, które aplikują na stanowisko, proszone są o podanie swoich oczekiwań zarobkowych).

Aplikacja:

Jeśli zainteresowała Cię powyższa oferta, to warto złożyć swoją ofertę na powyższe stanowisko pod adresem e-mail:

1budexpol@gmail.com  albo pod numerem telefonu 0 7860 900 558.

Źródło: https://londynek.net/jobs/ad?ad_id=1206743

ID ogłoszenia: 6595c5f1d02c2c3b