£7.20 na godzinę brutto

Od zaraz praca w Anglii bez znajomości języka Londyn pakowanie kosmetyków

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 4 listopada 2016 23:14

Aktualne ogłoszenie zatrudnienia w południowo-zachodnim Londynie przy pakowaniu kosmetyków. Praca w Anglii dostępna od zaraz dla osób bez znajomości języka.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce zatrudnienia: Wandsworth, Londyn, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 7,20 GBP na godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca w zakładzie produkcyjnym polega na ręcznym pakowaniu artykułów kosmetycznych

Wymagania:

  • konto walutowego w banku
  • posiadanie międzynarodowego numeru ubezpieczenia
  • odpowiedzialne i sumienne wykonywanie powierzonych obowiązków
  • pracowitość
  • motywacja do podjęcia pracy
  • brak nałogów

Oferujemy:

  • pracę na czas określony z możliwością przedłużenia współpracy po odbyciu okresu próbnego
  • 2-tygodniową umowę na czas próbny
  • tydzień roboczy od poniedziałku do piątku w stałych godzinach od 8 do 17
  • możliwość pracy w weekendy
  • atrakcyjne zarobki

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, prosimy o przesyłanie CV wraz z opisem własnej osoby na adres: Lipszti@wp.pl. W zgłoszeniu należy zawrzeć informację o dyspozycyjności, miejscu zamieszkania oraz posiadanym doświadczeniu.

Źródło: http://londynek.net/jobs/ad?ad_id=1068616

ID ogłoszenia: 9755814bedd5083d

1 odpowiedź na “Od zaraz praca w Anglii bez znajomości języka Londyn pakowanie kosmetyków”

  1. Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie pracy, przy pakowaniu kosmetyków. Czy oferta jest nadal aktualna? Jeżeli tak, to proszę o podanie postkodu.