£9,25 GBP/h brutto

Od zaraz praca w Anglii bez znajomości języka na magazynie hurtowni RTV w Luton

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Luton
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 6 miesięcy lub dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 12 maja 2018 06:27

Agencja dla klienta z Luton poszukuje Polaków do pracy w Anglii na magazynie hurtowni RTV. Zatrudnienie bez znajomości języka od zaraz na okres 6 miesięcy z zakwaterowaniem zorganizowanym odpłatnie.

Stanowisko: magazynier

Liczba wakatów: 4

Start: od zaraz

Umowa: 6 miesięcy lub dłużej

Zadania:

Komisjonowanie sprzętu elektronicznego (telewizory, konsole, sprzęt stereo, nagłośnienie) z pomocą ręcznego skanera oraz wózka paletowego – ręcznego ze wspomaganiem elektrycznym. Zamówienia kompletowane są na potrzeby sklepów detalicznych.

Wymagania:

– dyspozycyjność na najbliższe 6 miesięcy

– mile widziane osoby z doświadczeniem i znające język

– brak konfliktów z prawem i problemów z piciem lub innymi używkami

– umiejętność pracy w szybkim tempie, wytrzymałość fizyczna

Oferujemy:

– atrakcyjne warunki finansowe

– zakwaterowanie w komfortowych pokojach w kwocie 50 GBP za tydzień

– pomoc przy wszystkich kwestiach natury formalnej

– przyjazna i miła atmosfera na miejscu

– możliwość przedłużenia umowy bezterminowo dla najlepszych pracowników po zakończeniu kontraktu

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać na poniższy email z tytułem “RTV Luton maj 2018”

greatjob@the-quickest.com

ID ogłoszenia: 1635af526ad523b7

3 komentarze na “Od zaraz praca w Anglii bez znajomości języka na magazynie hurtowni RTV w Luton”

  1. Witam jetesmy w luton i jesteśmy zainteresowani z kolegami praca można Prosić o nr telefonu ?

  2. Grzegorzem na 18 maja 2018 @ 14:48

    Proszę o telefon pod numerem 796546890, jestem zainteresowani , jestesmy grupą studentów i jesteśmy gotowi do wyjazdu na poczatku czerwca

  3. Witam, jestem zainteresowany pracą. Mieszkam 30 min. od Luton. Proszę o kont. na e-mail. Pozdrawiam

Zostaw odpowiedź do Patryk