£od 8,72 brutto/h

Od zaraz praca w Anglii bez znajomości języka na produkcji sałatek w fabryce 2020

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Anglia
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 7 października 2020 00:09
  • Wygasa: 16 dni, 2 godzin

Bez znajomości języka poszukiwani od zaraz pracownicy produkcji do pracy w Anglii. Zatrudnienie 2020 dla Polaków na produkcji sałatek w fabryce żywności. Pracodawca zapewnia możliwość wyrobienia nadgodzin.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Anglia.

Wynagrodzenie: od 8,72 GBP brutto na godz., a nadgodziny po przepracowaniu 40 godz. będą płatne po 10,26 GBP.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zajmował się pakowaniem warzyw i owoców przy linii produkcyjnej, a także oznaczeniem gotowych produktów;
  • do zadań będzie należało też paletowanie, umieszczanie przetworów w maszynach produkcyjnych;
  • istotne znaczenie ma przestrzeganie wszystkich zasad higieny oraz BHP.

Wymagania:

  • rzetelne wykonywanie zadań;
  • zdolność do pracy w zespole;
  • dostępność od zaraz;
  • motywacja do pracy;
  • zaletą będzie znajomość j. angielskiego.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • wsparcie merytoryczne polskich i angielskich rekruterów;
  • brak opłat za rekrutację.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu:

  • Biuro: 327 027 007;
  • Karolina: 510 800 011;
  • Vasilina: 510 800 444.

Źródło: www.gap-personnel.pl/job/pracownik-produkcji-salatek-bez-doswiadczenia/

ID ogłoszenia: 705f7da37e21520