£8,50 GBP/h + mieszkanie

Od zaraz praca w Anglii bez znajomości języka przy produkcji kanapek Bristol UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Bristol
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące minimum
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 19 września 2018 21:08

Aktualne ogłoszenie dam pracę w Anglii dla Polaków bez znajomości języka na produkcji kanapek. Zatrudnienie od zaraz w fabryce z Bristol UK z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu bezpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji

Miejsce pracy: Bristol

Zarobki: 8,50 GBP/h brutto

Liczba miejsc: 3

Start: II połowa września 2018

Umowa: na 3 miesiące z opcją przedłużenia

Zadania:

Siedząca praca przy taśmie produkcyjnej polegająca na składaniu kanapek (sandwichy) zgodnie z instrukcją pracodawcy. Zadania wykonywane są z zachowaniem najwyższych norm higienicznych (czepek, fartuszek i rękawiczki etc.).

Wymagania:

– aktualne badania do celów sanitarnych

– mile widziane doświadczenie na produkcji spożywczej lub w gastronomii

– atutem będzie znajomość języka angielskiego

– brak problemów z nałogami

Oferujemy:

– bezpłatne zakwaterowanie w pokojach 2-osbowych z dostępem do internetu oraz łazienką

– wsparcie polskojęzycznego koordynatora na miejscu

– pomoc w dopełnieniu wszystkich spraw formalnych w UK

– terminowe wypłaty wynagrodzenia bezpośrednio na konto pracownika

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać na poniższy email z tytułem „Kanapki Bristol 2018”

greatjob@fmail.co.uk

ID ogłoszenia: 4455ba29caee3a2f

2 komentarze na “Od zaraz praca w Anglii bez znajomości języka przy produkcji kanapek Bristol UK”

  1. Kanapki Bristol 2018. Witam wraz z moją narzeczoną 2 lata temu wróciłem z anglii właśnie z okolic bristolu chcemy wrócić znamy jezyk angielski narzeczona w stopniu podstawowym ja zaawansowanym bardzo proszę o kontakt oboje pracowaliśmy w branży produkcji żywności.z poważniem Dawid

  2. Od kilku dni jestem w Bristol. Jestem gotowa do podjecia pracy.

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.