£400-700/tygodniowo brutto

Od zaraz praca w Anglii dla kierowcy kat.B przewóz osób bez języka Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 12 lutego 2017 02:00

Ogłoszenie pracy w Anglii dla kierowcy kat.B do przewożenia osób na terenie Londynu i okolic. Zatrudnienie od zaraz dla kandydatów bez znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: kierowca kat.B

Lokalizacja: północny Londyn, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Pensja: od 400 do 700 euro tygodniowo brutto

Opis stanowiska:

  • praca w firmie Uber będzie polegała na przewożeniu osób służbowym samochodem na terenie Londynu i okolic
  • płatności za przejazdy będą odbywały się poprzez aplikację mobilną

Wymagania:

  • ukończony 21 rok życia
  • posiadanie prawa jazdy od minimum 3 lat
  • zaświadczenie o niekaralności
  • możliwość zdawania w siedzibie firmy egzaminu na licencję zawodowego kierowcy

Oferujemy:

  • samochód służbowy z napędem hybrydowym oraz paliwo na koszt firmy
  • wysokie zarobki oraz smartfon
  • możliwość zdobycia zawodu i doświadczenia
  • pomoc polskich koordynatorów
  • możliwość ustalania grafiku indywidualnie
  • pracę na dłuższy okres

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o aplikowanie poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 869589faec8c499b

4 komentarze na “Od zaraz praca w Anglii dla kierowcy kat.B przewóz osób bez języka Londyn”

  1. proszę o kontakt w sprawie pracy jako kierowca 07985500460

  2. Jestem zainteresowany tą ofertą byłem w angli mam nr inculans komunikatywny angielski

  3. Witam. Jestem zainteresowana oferta. Proszę o konkretne informacje co do dokumentów.

Zostaw odpowiedź do kierowca kat b