£od 9 na godz.

Od zaraz praca w Anglii dla par na magazynie spożywczym Runcorn 2019

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Runcorn
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 5 maja 2019 03:46

Pracodawca z Runcorn szuka Polaków do pracy w Anglii na magazynie spożywczym. Zatrudnienie również dla par z podstawową znajomoscią języka angielskiego minimum.

Stanowisko: pracownik magazynu.

Lokalizacja: Runcorn.

Wynagrodzenie: od 9 GBP na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zbieranie zamówień zgodnie z zapotrzebowaniem, które jest przekazywane przez system słuchawkowy;
  • obsługiwanie elektrycznego wózka paletowego do kompletowania zamówień;
  • pakowanie i załadowywanie produktów;
  • wykonywanie łatwych prac magazynowych.

Wymagania:

  • podstawowa/komunikatywna znajomość j. angielskiego;
  • rzetelne wykonywanie zadań;
  • samodzielność i umiejętność pracy w grupie;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • gotowość do podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • mile widziane będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku.

Oferujemy:

  • dobra stawka wynagrodzenia;
  • możliwość wyjazdu indywidualnie, w parze lub grupie;
  • pecja w każdy piątek;
  • długoterminowe zatrudnienie;
  • wsparcie przy zorganizowaniu zakwaterowania;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • szkolenie zawodowe;
  • wsparcie i opiekę polskich oraz angielskich rekruterów;
  • brak opłat.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt pod numerem telefonu:

  • Biuro – 327 027 007;
  • Anna: 510 800 666;
  • Przemysław 510 800 011;
  • Krzysztof: 510 800 444.

Źródło: www.gap-personnel.pl/job/magazynier-order-picker/

ID ogłoszenia: 6465cc89cf9af5e7