£od 7,75

Od zaraz praca w Anglii dla par Wantage przy sprzątaniu domów i mieszkań

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Wantage
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Przewidywany czas zatrudnienia: długoterminowe
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 9 maja 2017 02:57

Atrakcyjna oferta pracy w Anglii do podjęcia również dla par przy sprzątaniu domów i mieszkań. Ogłoszenie aktualne dla Polaków od zaraz w mieście Wantage. Pierwsza umowa zostanie podpisana na okres 3 miesięcy.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka
Start: od zaraz
Miejsce zatrudnienia: Wantage, Anglia
Zarobki: przez pierwsze 3 miesiące 7,75 GBP na godzinę pracy a później podwyżka do 8 GBP na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za sprzątanie domów i mieszkań klientów z Wantage i okolic
  • zadania wykonywane będą w zespołach 2 osobowych

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • samodzielność

Zapewniamy:

  • możliwość zatrudnienia dla kobiet i mężczyzn
  • długotrwałe zatrudnienie
  • przynajmniej 35 godzin pracy na tydzień
  • możliwość wypracowywania nadgodzin
  • na miejscu zorganizowane jest odpłatne zamieszkanie w cenie 80 GBP tygodniowo od osoby
  • zatrudnienie od zaraz
  • przeszkolenie gruntowe i pomoc we wdrożeniu się na stanowisko
  • praca w stałych godzinach od 8:30 do 14 w dni robocze – od poniedziałku do piątku

Uwaga! Spotkanie z pracodawcą planowane jest na 13 maja 2017 w mieście Kraków.

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o pilną aplikację. Zgłoszenia prosimy przesyłać poprzez poniższą stronę:

Prosimy pamiętać o przesłaniu CV w języku angielskim.

ID ogłoszenia: 5125911029cdfdc4