£7,50-8,10 GBP/h

Od zaraz praca w Anglii jako opiekun osób starszych (m/k) Leeds

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Leeds
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Przewidywany czas zatrudnienia: co najmniej rok
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 1 listopada 2016 00:29

Pilnie poszukiwane osoby do podjęcia pracy w Anglii od zaraz na terenie miasta Leeds UK w charakterze opiekuna osób starszych.

EURO WELT jest certyfikowaną Agencją Pośrednictwa Pracy (KRAZ 12809). Pomagamy specjalistom znaleźć zatrudnienie w krajach niemiecko oraz angielskojęzycznych. Jeśli jesteś fachowcem w swoim zawodzie, szukasz pracy w Niemczech, Austrii lub Anglii- zadzwoń do nas. Oferujemy pracę na niemieckich warunkach, z pełnym pakietem socjalnym, dostępem do opieki medycznej oraz pełnym wsparciem koordynatorów na każdym etapie współpracy.

Obecnie dla naszego angielskiego Klienta poszukujemy pracowników na stanowisko:

OPIEKUN OSÓB STARSZYCH (M/K)

Miejsce pracy: Anglia, różne lokalizacje
Rodzaj umowy: zawarta bezpośrednio z angielskim pracodawcą

Zadania:

– praca w prywatnych domach oraz domach opieki na terenie Anglii
– wspieranie podopiecznego w codziennych czynnościach
– pomoc w zadaniach wymagających aktywności fizycznej
– współpraca z rodziną oraz lekarzami
– pomoc w ustalaniu planu dnia dla podopiecznego

Wymagania:

– doświadczenie na podobnym stanowisku ( min.1 rok) potwierdzone referencjami
– znajomość j. angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację
– opiekuńczość, troskliwość
– gotowość do podjęcia długofalowej współpracy

Oferujemy:

– w pełni legalne zatrudnienie w Anglii w oparciu o umowę o pracę
– szkolenie przygotowujące do pracy w domach opieki
– wszelkie świadczenia przysługujące pracownikowi w kraju zatrudnienia
– pomoc w załatwieniu wszelkich formalności przed i po przyjeździe do Anglii (plan podróży, konto, numer ubezpieczenia itp.)
– opiekę Koordynatora
– atrakcyjne wynagrodzenie progresywne wraz z długością stażu pracy
( stawka początkowa: 7,50 £, po 12 miesiącach 8,10£)
– zwrot kosztów przejazdu z Polski do Anglii (do 100£)
– możliwość rozwoju oraz podjęcia długofalowej współpracy

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta pracy wyślij CV na adres: info@eurowelt.com.pl

Prosimy o dołączenie klauzuli o Ochronie Danych Osobowych.
Chętnie odpowiemy także na Twoje pytania. Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku od godz. 9.00 do 16.00 pod nr telefonu: 660 080 799

Jeśli nie znalazłeś oferty odpowiadającej twoim kwalifikacjom nic straconego. Zadzwoń do nas abyśmy mogli zaproponować Ci pracę dopasowaną do Twoich oczekiwań.

ID ogłoszenia: 685810a0c4bcb20

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Euro Welt
  • Zarejestrowany od: 26 października 2016

Inne przedmioty dodane przez Euro Welt

Ostatnie przedmioty dodane przez Euro Welt »