£30000 - 35000 na rok

Od zaraz praca w Anglii na budowie bez znajomości języka jako glazurnik

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Anglia
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 18 czerwca 2022 00:11

Aktualna od zaraz praca w Anglii dla budowlańców. Zatrudnienie 2022 na budowie ze znajomością języka angielskiego jako glazurnik. Pracodawca zapewnia darmowy transport i stabilną współpracę.

Stanowisko: pracownik budowlany.

Lokalizacja: Anglia.

Wynagrodzenie: 30 000 – 35 000 GBP na rok.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie kafelkowanie wnętrz nowo wybudowanych budynków;
  • dbanie o utrzymywanie kątów, pionów oraz poziomów.

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia jako kafelkarz;
  • wysoka jakość pracy;
  • umiejętność robienia półek oraz wnęk;
  • komunikatywna znajomość angielskiego na poziomie B1 – B2 (konieczne jest potwierdzenie znajomości języka dla wyrobienia wizy);
  • posiadanie prawa jazdy kat. B;
  • dostępność od zaraz;
  • chęć podjęcia stałej pracy.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • stałą pracę bezpośrednio u pracodawcy;
  • od 40 do 48 godzin pracy w tygodniu, czyli  od 5 do 6 dni pracy tygodniowo po 8 godzin;
  • bezpłatny transport;
  • sponsorowaną wizę do UK oraz pozwolenie na pracę.

Aplikacja:

Zgłoszeń można dokonywać pod numerem telefonu: +48 451 053 912 albo poprzez stronę:

www.pracuj.pl/praca/glazurnik-wielka-brytania,oferta,9103554

ID ogłoszenia: 84362ac02e7e89c8