£12,00 brutto/h

Od zaraz praca w Anglii na budowie z podstawowym językiem w Manchester

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Manchester
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Przewidywany czas zatrudnienia: min. 12 miesięcy
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 2 września 2020 00:02

Zatrudnienie dla pracowników ogólnobudowlanych w Manchesterze z podstawowym językiem angielskim. Aktualna od zaraz praca w Anglii na budowie 2020. Zakwaterowanie będzie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik ogólnobudowlany.

Lokalizacja: Manchester.

Wynagrodzenie: 12,00 GBP brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie jako pracownik ogólnobudowlany;
  • wykonywanie różnych prac budowlanych, np. tynkowanie, hydraulika i stolarka.

Wymagania:

  • zdolność do pracy w zespole;
  • umiejętność wykonywania różnych prac, takich jak: hydraulika, stolarka, tynkowanie itp.;
  • dyspozycyjność od zaraz na przynajmniej 12 miesięcy;
  • sumienne i odpowiedzialne wykonywanie zadań;
  • minimum podstawowa znajomość języka angielskiego;
  • posiadanie doświadczenia – minimum 5 lat.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na przynajmniej 12 miesięcy;
  • 50 godzin pracy w tygodniu;
  • legalne zatrudnienie;
  • zakwaterowanie w cenie 100 GBP na tydzień – praca znajduje się przeważnie w odległości 2 mil od zakwaterowania (dojazd transportem publicznym albo pieszo).

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować poprzez stronę:

www.imperial.org.pl/ofertypracy-szczegoly.php?id=894

ID ogłoszenia: 2965f4fc2b47f090