£ 7,20/h netto

Od zaraz praca w Anglii na magazynie bez znajomości języka Doncaster UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Doncaster
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 30 listopada 2016 05:15

Możliwość pracy w Anglii na magazynie z Doncaster UK. Atrakcyjna oferta zatrudnienia dla Polaków od zaraz i bez języka angielskiego oraz doświadczenia przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: magazynier

Miejsce zatrudnienia: Doncaster, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 7,20£ za godzinę netto

Opis stanowiska:

  • praca na magazynie polega na załadowywaniu towarów na wózki widłowe oraz rozmieszczaniu w odpowiednich miejscach
  • zadaniem pracownika będzie zbieranie zamówień, segregacja produktów oraz przygotowywanie paczek do wysyłki
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za realizację celów oraz dbanie o dobry wizerunek firmy

Wymagania:

  • dobra kondycja
  • odpowiedzialność i kompetentność
  • zaangażowanie i chęć do pracy
  • umiejętność pracy w grupie
  • nie spóźnianie się

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki
  • zatrudnienie na stałe
  • pracę w systemie zmianowym
  • gwarancję 40 godzin w tygodniu z możliwością wypracowywania nadgodzin
  • szkolenia
  • zakwaterowanie i transport na miejscu oferowane odpłatnie
  • wypłaty wynagrodzenia raz w tygodniu

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie zgłoszeń na adres: doncaster@sesolutions.uk

Źródło: sesolutions.uk

ID ogłoszenia: 904583dc86d9d07d

3 komentarze na “Od zaraz praca w Anglii na magazynie bez znajomości języka Doncaster UK”

  1. Dzień dobry, czy to ogłoszenie na magazynie jest aktualne.? Jeśli tak to proszę o kontakt i dokładną lokalizację. Pozdrawiam.

  2. Tomasz Raczynski na 9 grudnia 2016 @ 22:27

    Dzien dobry, byłbym zainteresowany pracą na magazynie , posiadam uprawnienia na wózki widłowe oraz wieloletnie doświadczenie . Obecnie mieszkam w Warrington

  3. Witam jestem zainteresowany pracą waszej firmie jeśli jest jeszcze możliwość proszę o kontakt na Email: gucio189911@gmail.com dziękuję