£8,80-10,92 brutto/h

Od zaraz praca w Anglii dla par na magazynie z odzieżą w Sheffield UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Sheffield
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 20 maja 2020 01:03

Dla magazynierów aktualna od zaraz oferta pracy w Anglii 2020 z językiem angielskim. Zatrudnienie dla par w Sheffield na magazynie odzieżowym z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Sheffield

Wynagrodzenie: 8,80 (stawka dzienna) – 10,92 (stawka nocna) GBP brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zbieranie zamówień z wykorzystaniem skanera, który ma intuicyjne oprogramowanie w j. angielskim;
  • pracownik będzie pakował ubrania;
  • kontrolowanie stanów magazynowych;
  • przeliczanie towarów.

Wymagania:

  • dokładne wykonywania zadań;
  • bardzo dobra sprawność manualna;
  • szybkie tempo pracy;
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego.

Oferujemy:

  • zmiany po 8 – 12 godzin;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • możliwość otrzymania premii 150 GBP po przepracowaniu 2 tygodniu ze 100% frekwencją;
  • wypłatę raz w tygodniu;
  • możliwość pracy w nadgodzinach po pełnym wdrożeniu;
  • zapoznanie z obowiązkami;
  • zapewniony przejazd;
  • możliwość skorzystania z zakwaterowania (pokoje jedno- i dwuosobowe).

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu: 507 649 828

Źródło: www.olx.pl/oferta/magazynier-magazynierka-anglia-CID4-IDEUFqO.html

ID ogłoszenia: 6535ec3e7ac042cf