£8,21 na godz.

Od zaraz praca w Anglii na magazynie odzieżowym z podstawowym językiem Yorkshire UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Yorkshire
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Przewidywany czas zatrudnienia: minimum 3 miesiące
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 22 lutego 2020 00:02

Na magazynie odzieżowym potrzebne od zaraz osoby do pracy w Anglii. Zatrudnienie w Yorkshire z podstawowym językiem angielskim przy zbieraniu zamówień. Pracodawca zapewnia wsparcie w znalezieniu zakwaterowania.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Yorkshire.

Wynagrodzenie: 8,21 GBP na godz., a po dwunastu tygodniach 8,58 GBP na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • kompletowanie oraz pakowanie zamówień;
  • odbieranie oraz rozmieszczanie ubrań na magazynie;
  • wysyłka zamówień do klientów;
  • wykonywanie ogólnych zadań magazynowych.

Wymagania:

  • zdolność do pracy w grupie;
  • dbałość o szczegóły;
  • motywacja do pracy;
  • pozytywne nastawienie;
  • doskonała organizacja;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym;
  • dyspozycyjność na 3, 6 lub 12 miesięcy – minimum 3 miesiące;
  • dostępność od zaraz;
  • możliwość pracowania na różnych zmianach.

Oferujemy:

  • zwrot kosztów transportu do Anglii przelane na konto wraz z pierwszym wynagrodzeniem;
  • minimum 40 godzin pracy w tygodniu;
  • możliwość zdobycia 2400 GBP jako premii za wyniki;
  • możliwość wyrobienia nadgodzin;
  • wsparcie w znalezieniu zakwaterowania;
  • atrakcyjne wynagrodzenie, a każda godzina ponad 40 godzin w tygodniu płatna jest 150% stawki podstawowej;
  • wsparcie w zaadaptowaniu się w nowym miejscu;
  • szkolenie pracownicze.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu: +48 666 636 625 albo poprzez stronę źródłową:

www.olx.pl/oferta/anglia-order-picker-kontrakt-CID4-IDzQKK0.html

ID ogłoszenia: 4295e4ff83c0bfda