£8,41-14,29 /h

Od zaraz praca w Anglii na magazynie przy kompletowaniu zamówień Reading UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Reading
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 18 września 2019 01:00

Do pracy w Anglii na magazynie potrzebne od zaraz osoby przy kompletowaniu zamówień. Zatrudnienie w Reading dla magazynierów z podstawową znajomoscią języka angielskiego minimum.

Stanowisko: pracownik magazynu.

Lokalizacja: Reading.

Wynagrodzenie: 8,41 – 14,29 GBP na godzinę.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie praca na magazynie przy kompletowaniu zamówień.

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • dokładne wykonywanie swoich zadań;
  • punktualność;
  • dostępność od zaraz.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe ( w zależności od wydajności zarobki mogą wynosić nawet 500 GBP na tydzień netto;
  • możliwość pracy do 60 godzin na tydzień, a w tym również nadgodziny (gwarantowane minimum 37,5 godziny w tygodniu;
  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania;
  • wsparcie w zorganizowaniu transportu z lotniska do miejsca zakwaterowania;
  • pomoc przy otwieraniu konta bankowego;
  • stałe zatrudnienie na dowolnej zmianie: 06.00 – 14.00 albo 14.00 – 22.00 lub 22.00 – 06.00;
  • możliwość korzystania z darmowej siłowni, bezpłatnego parkingu oraz stołówki z ciepłym jedzeniem przez całą dobę;
  • możliwość zaaplikowania na bezpośredni kontrakt z klientem po 12 tygodniach pracy.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres:

  • Maciej.Sciga@staffline.co.uk
  • Casey.Green@staffline.co.uk
  • Patryk.Klimek@staffline.co.uk

Można również zadzwonić pod numer telefonu: Patryk  +44 777 954 27 38.

Źródło: www.praca-za-granica.pl/o-869892.php

ID ogłoszenia: 9145d8105e650532