£350 - 550 tyg.

Od zaraz praca w Anglii na magazynie spożywczym bez znajomości języka Bristol

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Bristol
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 17 lipca 2019 20:40

Dla magazynierów możliwość podjęcia od zaraz pracy w Anglii bez znajomości języka. Ogłoszenie z Bristolu na magazynie spożywczym. Pracodawca zapewnia legalne i stałe zatrudnienie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Bristol.

Wynagrodzenie: 350 – 550 GBP brutto na tydzień (1540 – 2500 PLN brutto na tydzień).

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zbieranie zamówień klientów, klasyfikowanie ich poprzez zastosowanie sprzętu sortującego (RFN), a następnie przygotowanie i pakowanie produktów;
  • obsługa wózka paletowego;
  • oznaczanie gotowych produktów do wysłania;
  • załadowywanie produktów na palety, a także pakowanie palet, aby można je dostarczyć do klientów;
  • przestrzeganie standardów higieny i BHP;
  • wysoki poziom jakości i usług.

Wymagania:

  • rzetelne wykonywanie swoich zadań;
  • umiejętność pracownia w zespole;
  • dostępność;
  • chęci do pracy;
  • możliwość pracy na zmianie dziennej oraz nocnej;
  • mile widziana znajomość j. angielskiego.

Oferujemy:

  • legalne i stałe zatrudnienie u angielskiego pracodawcy;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • możliwość skorzystania z angielskich świadczeń socjalnych;
  • nowoczesne zaplecze, magazyn oraz hala produkcyjna;
  • rozwój i możliwość awansu;
  • merytoryczne wsparcie polskich i angielskich rekruterów;
  • brak opłat.

Aplikacja:

CV można wysyłać na adres:

praca@gap-personnel.com albo pod numerem telefonu: +48 32 702 70 07.

Źródło: www.gap-personnel.pl/job/pracownik-magazynu-komisjoner-bez-doswiadczenia/

ID ogłoszenia: 1645d2f529e3f657