£8,00 - 8,75 za godzinę

Od zaraz praca w Anglii na magazynie z Andover UK w branży telekomunikacyjnej

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Andover
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: minimum 12 miesięcy
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 9 stycznia 2019 00:50

Firma z branży telekomunikacyjnej szuka pracowników do pracy w Anglii w Andover. Od zaraz zatrudnienie na magazynie z podstawową znajomością języka angielskiego. Poza tym zapewnia pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Andover.

Wynagrodzenie: 8,00 – 8,75 £ za godzinę.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • zarządzanie zapasami, np. ich porządkowanie, zapisywanie numerów seryjnych kupionych produktów na magazynie;
  • wysyłanie zamówień;
  • przyjmowanie towaru;
  • wykonywanie innych zadań zleconych przez pracodawcę.

Wymagania:

  • dobra sprawność fizyczna;
  • podstawowa znajomość języka angielskiego;
  • doświadczenie w pracy na magazynie;
  • dodatkowym atutem będzie licencja na wózek widłowy;
  • umiejętność pracy indywidualnie, jak i w grupie;
  • mile widziana umiejętność korzystania z komputera, a głównie z Word i Excel;
  • zaletą będzie znajomość baz danych;
  • umiejętność obsługiwania e-maili oraz wyszukiwarki internetowej;
  • umiejętność bezpiecznego obchodzenia się z towarem.

Oferujemy:

  • długoterminowy kontrakt na przynajmniej 12 miesięcy;
  • zagwarantowane 42,5 godziny pracy;
  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

Aplikacja:

Osoby, zainteresowane poniższą ofertą, mogą składać aplikacje za pośrednictwem poniższej witryny:

ID ogłoszenia: 6025c323ae4180e8