£do uzgodnienia

Od zaraz praca w Anglii na magazynie z podstawowym językiem angielskim, Gloucester

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Gloucester
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: brak informacji
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 25 października 2018 00:15

Rusza rekrutacja do pracy w Anglii na magazynie od zaraz. Zatrudnienie w Gloucester z podstawowym językiem angielskim (zapewniony kurs językowy). Na miejscu pomagamy znaleźć płatne miejsce zamieszkania.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Gloucester.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Początek: od zaraz.

Nr referencyjny: GLCST-GB/2018.

Zakres obowiązków na stanowisku:

  • zbieranie zamówień za pomocą skanera lub słuchawki;
  • pakowanie i przygotowanie towaru do wysłania;
  • dbanie o czystość na hali magazynowej;
  • kontrolowanie jakości.

Oczekiwania:

  • podstawowy język angielski;
  • mile widziane doświadczenie na magazynie;
  • chęć do pracy zmianowej;
  • dążenie do nauki nowych rzeczy i ciągłego rozwoju;
  • dokładne wykonywanie zadań;
  • uczciwość i niezawodność.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie wypłacane raz w tygodniu;
  • angielską umowę o pracę;
  • bezpłatne lekcje języka angielskiego;
  • możliwość odebrania pracownika z lotniska oraz pomoc w organizacji zamieszkania;
  • ekstra dodatki za nadgodziny i święta;
  • szkolenie wstępne.

Aplikacje:

Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń pod adres e-mail:

rekrutacja@jobrun.eu

Źródło: https://www.jobrun.pl/order-picker-packer-magazyn-anglia-darmowy-kurs-jezyka-ang/

ID ogłoszenia: 2505bd06c4a128ed