£do uzgodnienia

Od zaraz praca w Anglii na produkcji sałatek bez znajomości języka Chichester 2020

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Chichester
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 31 grudnia 2019 00:30

Fabryka z Chichester szuka od zaraz chętnych do pracy w Anglii na produkcji. Zatrudnienie przy pakowaniu sałatek bez znajomości języka dla dyspozycyjnych Polaków na rok 2020.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Chichester.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie praca na linii produkcyjnej przy pakowaniu warzyw i owoców;
  • oznaczanie gotowych już produktów;
  • na końcu linii produkcyjnej pracownik będzie układał produkty na paletach;
  • załadowywanie przetworów do maszyn produkcyjnych;
  • przestrzeganie zasad higieny i BHP.

Wymagania:

  • rzetelne wykonywanie swoich zadań;
  • zdolność do pracy w zespole;
  • dostępność od zaraz;
  • chęci do pracy;
  • mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • legalne i stałe zatrudnienie u angielskiego pracodawcy;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • 125% stawki podstawowej podczas pracy w nadgodzinach – po przepracowaniu 40 godzin;
  • możliwość skorzystania z angielskich świadczeń socjalnych;
  • możliwość rozwijania się i awansowania;
  • wsparcie merytoryczne polskich oraz angielskich rekruterów;
  • brak opłat za rekrutację.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać poprzez stronę:

www.gap-personnel.pl/job/pracownik-produkcji-przy-pakowaniu-salatek/

ID ogłoszenia: 1965e09f3cda0d7d