£7,83-9,50/h brutto

Od zaraz praca w Anglii na produkcji warzyw bez znajomości języka Kent 2018

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Kent
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 29 marca 2018 00:04

Dostępna od zaraz oferta zatrudnienia w zakładzie z Kent na produkcji warzyw. Praca w Anglii dla kandydatów bez znajomości języka przy pakowaniu i sortowaniu świeżych produktów.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce pracy: Kent, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: od 7,83 do 9,50 GBP za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca produkcyjna przy warzywach – brokułach, kalafiorach, cukinii i fasoli
  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie pakowanie i segregacja towarów oraz pomoc w rozładunku
  • pracownik będzie odpowiedzialny za przestrzeganie procedur i specyfikacji oraz utrzymywanie czystości na stanowisku pracy
  • inne bieżące obowiązki

Wymagania:

  • zdolność do przestrzegania surowych zasad higieny pracy
  • uprzejmość
  • pracowitość i zaangażowanie
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • umiejętność utrzymywania dobrych relacji z klientami i współpracownikami
  • szybkie wykonywanie zadań
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych obowiązków

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki wypłacane co tydzień
  • 5 dni pracy w tygodniu, także soboty
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia z LM należy wysyłać na adres:

ella.williams@invictaproduce.co.uk

Źródło: http://londynek.net/jobs/ad?ad_id=1163820

ID ogłoszenia: 4335ab52950d894c