£9,50 na godz.

Od zaraz praca w Anglii przy pakowaniu owoców bez znajomości języka Andover

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Andover
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 19 stycznia 2022 00:05

Propozycja rozpoczęcia od zaraz pracy w Anglii dla pakowaczy. Zatrudnienie 2022 w Andover bez znajomości języka dla Polaków przy pakowaniu owoców i warzyw ekologicznych.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Andover.

Wynagrodzenie: 9,50 GBP na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie pakowanie ekologicznych owoców oraz warzyw;
  • praca będzie wykonywana od niedzieli do czwartku.

Wymagania:

  • pracowitość;
  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz;
  • sprawność manualna;
  • zmotywowanie i chęci do podjęcia pracy;
  • odpowiedzialne oraz solidne wykonywanie swoich zadań.

Oferujemy:

  • dostępne dwie zmiany (5.30 – 14.00 oraz 9.00 – 17.30);
  • legalne zatrudnienie u sprawdzonego pracodawcy;
  • bardzo dobre warunki finansowe i podwyżkę po dwóch miesiącach do 10,18 GBP na godz.;
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz;
  • zapewniony bezpłatny transport.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą proszone są o wysyłanie zgłoszeń na adres e-mail:

natalia@mploystaff.com albo można zadzwonić pod numer telefonu: 01264 323 041

Źródło: https://www.sotland.pl/classifieds/praca-oferty/oferty-pracy/praca-od-zaraz-zapewniamy-transport_i110493

ID ogłoszenia: 17561e79facc7c56